baymak ankara servisi

Hizmet Alarko Kombi Klima Teknik Servisi
Telefon

Ayrancı Alarko Servisi | 0312 390 17 17 TEKNİK DESTEK

Ayrancı Alarko Servisi, Ankara’nın her noktasına profesyonel olarak 7/24 hizmet vermektedir. Müşterilerimizin sahip olduğu Alarko marka ürünlerine en az onlar değer vermekteyiz. Buna paralel olarak da verdiğimiz hizmetin müşterilerimizi memnun etmesi sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve çalışıyoruz.

Teknik servis olarak sahip olduğumuz vizyon, piyasadaki teknolojik gelişmelere ve bulunduğumuz çağa ayak uydurarak değişen ihtiyaçları en iyi şekilde sağlamak ve müşterilerimizi her daim memnun ederek onlara kaliteli hizmeti sağlamaktır.

Sürekli olarak kaliteyi geliştirme adına yatırımlar yapan Ayrancı Alarko Servisi | 0312 390 17 17 TEKNİK DESTEK, müşterilerine en iyi hizmeti, bakım ve onarımı sunarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Ayrıca, müşterilerimize sunduğumuz hizmeti sürekli olarak geliştiren yenilikçi ve lider bir firmadır.

Alarko marka kombi cihazlarınızda petek temizliği oldukça önemlidir. Petek temizliği yaptırsanız, kombinizi düşük dereceye getirerek verimli ısı alabilirsiniz. Bütün peteklerinizse yüksek ısı sağlayabilirsiniz. Kombinizin doğalgaz sarfiyatı azalmış olur. Pompa az çalışır ve bu durumda da kombinizin ömrü uzamış olur. Ayrancı Alarko Servisi | 0312 390 17 17 TEKNİK DESTEK tarafından petek temizliği yapılırken petek koruyucu ilaçlar kullanılmaktadır. Kullanılan bu ilaçlar sayesinde peteklerin iç kısımlarının paslanması engellenmiş olur.

Kombi cihazlarında pek çok kişinin karşılaştığı sorunlardan bir diğeri de yüksek ses sorunudur. Bu durum bir çok nedenle oluşabilir. Örneğin fan motoru kaynaklı sorunlar, pompa arızası, gaz grubu sorunları, üç yollu vana sorunları, kombi kapak sorunu ve kombi bacasının yerinden çıkması gibi nedenler bu duruma sebep olabilir. Tüm bu sorunlarda konusunda uzman ve Ankara’nın tamamına kaliteli hizmet sunan Ayrancı Alarko Servisi ile bağlantıya geçerek destek alabilirsiniz.

Alarko marka klima cihazınız çalıştığında sigortanız atıyor ise bu durumda alanında uzman ve profesyonel olmayan kişilerin müdahalede bulunmaması çok önemlidir. Bu arızanın muhtemel nedenleri arasında beslenme kablosundaki kısa devre oluşumu sigorta attırabilir, elektrik akımını ünitelere ileten kablolar bağlantı yerleriyle temas etmiyor veya bozulmuş olabilir. Bir diğer sebep ise fan motoru sargılarının kısa devre yapıyor olmasıdır.

Tüm bu sorunlar uzmanlık ve tecrübe istediğinden mutlaka Ayrancı Alarko Servisi | 0312 390 17 17 TEKNİK DESTEK tarafından müdahale edilmesi gerekmektedir.

Hermetik şofben cihazlarında sıcak su gecikmeli olarak bazen gelebilir. Bu durumda yapmanız gereken 15 litre termosifon taktırmaktır. Bu durumda hemen sıcak su elde edebilirsiniz. Bu konuda da teknik servisimiz sizlere yardımcı olmak için sizlere bir telefon kadar yakındır.

Alarko marka kazan sistemlerinde sistem devreye alınmadan tesisatın mutlaka kontrol edilmesi gerekmektedir. Kaçak olup olmadığı kontrolü önemli bir durumdu ve su kaçağı bu şekilde önlenmektedir. Su seviye testi hidrometre ile yapıldığından tecrübeli eller olması gerekli bir durumdur. Ayrancı Alarko Servisi olarak konusunda profesyonel çalışanlarımız son teknoloji cihazları ile bu durumu tespit ederek hızlı şekilde onarım işlemlerine başlamaktadır. Teknik servisimiz için önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir.